Hakkımızda

2010 yılında kurulan İşGe Mühendislik, hibe ve devlet teşvikleri, proje yönetimi ve iş geliştirme konularında KOBİ ve Sanayi ölçeğindeki firmalara ve girişimcilere hizmet veren bir danışmanlık firmasıdır.

İşGe Mühendislik, firmaların ihtiyaçları ve proje üretme kapasitelerini dikkate alarak her firmaya özel çalışma çözümleri üretmektedir. Firmaların ve girişimcilerin proje fikirlerine göre uygun yol haritasının ve destek planının çıkarılması, projeye uygun hibe ve teşvik programlarının belirlenmesi, destek başvurusu için projelerin hazırlanması, başvuru ve değerlendirme süreçlerinin takibi, hibe almaya hak kazanan projelerin mali ve teknik destek süreçlerinin yönetilmesi İşGe Mühendislik’in sorumluluklarındandır. 

Bununla birlikte firmamız, hizmet alanında geliştirdiği firma içi eğitimlerle, personellerin proje seçimi ve yönetimi konusunda deneyim kazanmalarını sağlayarak, işletmelerin proje yönetimi konusunda harcadıkları zaman ve iş gücü kayıplarının önüne geçmeyi hedeflemektedir. Kısaca İşGe Mühendislik, kaynak kullanımını en verimli hale getirip firmaların ve girişimcilerin projelerini hayata geçirmelerine katkıda bulunmaktadır.

İşGe Mühendislik olarak, sizlerle çalışmaya başladıktan sonra, projenizi deneyimsiz çalışanlarına devretmiyor, bizzat bu konuda en az altı sene deneyimli iş geliştirme uzmanları eşliğinde projenizin her aşamasında sizin yanınızda oluyoruz.

İşimiz Geleceğiniz…..

HEDEFLERİMİZ ORTAK

Sektörümüzdeki tecrübelerimizi proje fikrinizle birleştirerek iş yapma isteğinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönlendiriyoruz.

MAKSİMUM HİBE 

Oluşturduğunuz veya birlikte oluşturacağımız projeler ile maksimum destek tutarını hedef alıyoruz.

BUTİK ÇALIŞIYORUZ

Projelerinizde yol arkadaşı olmadan önce projeniz ile ilgili bütün detayları araştırırken müşterimizmişsiniz gibi değil aynı takımın parçası olarak hareket ediyoruz.

GİZLİLİĞE ÖNEM VERİYORUZ

Sizlerin izni olmadan projeleriniz hakkında hiçbir bilgiyi referans olarak dahi 3. taraflar ile paylaşmıyoruz. 

DOĞRU EKİP İLE İŞE BAŞLIYORUZ

Proje Koordinatörümüz ile birlikte sektörünüzdeki deneyimlerinizi sektörünüzde deneyimli ekibimiz ile birleştirerek uyumu en maksimum seviyeye çıkarıyor, istediğiniz her an ulaşılabilir olmayı ve en hızlı sorun çözümlerini sağlıyoruz. 

BİZİMLE HER SÜREÇ ÇOK DAHA KOLAY

Projelerde en büyük sorunlardan birininde  firmalar üzerinde oluşturacağı iş yükü olduğunu biliyoruz ve bu doğrultuda iş yükünüzü en alt  seviyelere indirerek süreçlerin büyük bir kısmını e-posta kontrollerinizle tamamlayacağınızın garantisini veriyoruz.

HEDEFE ODAKLANIYORUZ

Projeler onay kurumları tarafından istenilen sonuca ulaşmadığı durumlarda, sebepleri analiz ederek revizelerini yapıyor ve tekrar sunumunu gerçekleştiriyoruz.  Projelerinizi projemizmiş gibi üstleniyor ve istenilen sonuca ulaştırmak için sizlerle takım olarak yol almaya devam ediyoruz.